Оргкомітет

Керівники

1. Андрій Кузнецов, провідний бібліотекар НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна
  2. Yulia Makovetska-Gudz, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна

Керівники секцій

1. Yulia Makovetska-Gudz, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  2. Юлія Маковецька-Гудзь, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  3. Алла Федорівна Нечипоренко, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  4. Сергій Миколайович Кривенко, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  5. Lili Sydorenro Liliya Mykolayivna Sydorenko, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  6. Неоніла Василівна Тільняк, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  7. Виктория Завадська, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  8. Сергій Денисюк, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  9. Михайло Кушлаба, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  10. Лідія Яківна Лук'янчук, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  11. Лілія Лілія Олександрівна Ожоган, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Україна
  12. Надія Георгіївна Веселка, НТУУ "КПІ" ім. Сікорського, Факультет лінгвістики, кафедра української мови, літератури та культури.
  13. Олена Онуфрієнко, завідувач кафедри української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.