Оргкомітет

1. Ірина Ірина Михайлівна Соляник, КУМЛК
  2. Кирило Решетилов, КПІ ім. Ігоря Сікорського

Керівники секцій

1. Сергій Миколайович Кривенко, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  2. Виктория Завадська, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  3. Сергій Денисюк, кафедра української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  4. Олена Онуфрієнко, завідувач кафедри української мови, літератури та культури, факультет лінгвістики, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.